Është vjedhur shtëpia e Emeri!

Përderisa po drejtonte skuadrën e PSG kundër Strasbourg në kuadër të kupës Franceze, shtëpia e tij ështe vjedhur.

Hajdutët kanë vjedhur fanella të Neymar si dhe dokumente nga transferimi i tij në PSG. Dokumentet zbulojnë pagën e francezit  si dhe planet për transferime.

Gruaja e tij e ka lajmëruar rastin dhe policia ka marrë inçizimet e kamerave për ti analizuar.

Vlera e sendeve të vjedhura është 20000 euro, një orë roleks si dhe dy çanta chanel të gruas së tij.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here