Cilat janë klubet me më së shumti gola të shënuar në Europë?

Ndodhemi në gjysëmsezonë në të gjitha kampionatet, shumë skuadra kanë treguar se kanë potencial të madh në sulmin e skuadrës së tyre.

Manchester City është i pa arritshëm, skuadra e Pep ka shënuar 61 gola në Premier League, PSG ka shënuar 58 gola, Liverpool, Monaco dhe Lyon kanë shënuar 46 gola, kurse Juventus dhe Barcelona 45.

Cila skuadër do të shënojë më së shumti gola deri në fund të kampionateve?

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here