Lassana Diarra në Paris?

Ish lojtari i Arsenalit dhe Chelsea Lassana Diarra mund ti bashkohet liderëve të Ligue 1 raporton The mirror.

Diarra që sapo u la i lirë nga skuadra e Al-Jazira, mund të transferohet falas te parisienët edhe për të rrespektuar Fair Play-in financiar duke marrë parasysh merkaton e çmendur verore ku u blenë Neymar dhe Mbappe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here