Mourinho e do në skuadër kroatin!

MADRID, SPAIN - JANUARY 29: Mateo Kovacic of Real Madrid celebrates after scoring Real's 1st during the La Liga match between Real Madrid CF and Real Sociedad de Futbol at the Bernabeu on January 29, 2017 in Madrid, Spain. (Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Jose Mourinho beson se ardhja e kroatit Mateo Kovaçiç do të zgjidhte shumë probleme tek skuadra e Manchester United, raporton Don Balon.

Kroati është një lojtarë i rëndësishëm për Zinedin Zidane dhe nuk do dëshironte ta linte atë të shkojë, por edhe Jose Mourinho vështirë se pranon një jo si përgjigje.

Mësohet se Mourinho po mundohet të nënshkruajë me talentin 23 vjeçar para mbylljes se afatit kalimtar të janarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here