Jurgen Klopp pas Ezri Konsa!

Liverpool dhe Everton janë në betejë për blerjen e mbrojtësit shumë të vlerësuar të Charlton Ezri Konsa, raporton Kent Live.

Everton ishte pranë blerjes së lojtarit por tani që në garë ka hyrë edhe Liverpool gjërat ndryshuan drastikisht ku “The Reds” mund ta blejnë lojtarin për një çmim modest prej 4 milionë funta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here