Chelsea ndjek gjurmët e Arnautovic

Sulmuesi i West Ham United Marco Arnautovic ka hyrë në listën e lojtarëve që Chelsea dëshiron ti blejë gjatë afatit kalimtar të janarit, supozon ESPN.

Chelsea janë në kërkim të një sulmuesi kualitativ dhe para Arnautovic londinezët kërkuan bashkëlojtarin e Arnautovic Andy Carroll por ai pësoi një lëndim dhe transferimi dështoi.

Sulmuesi i Stock City Petr Crouch dhe Ashley Burns i Barnley janë nën vëzhgimin e Chelseas deri në përfundimin e afatit të transferimeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here