Chicharito kërkon largimin nga West Ham United!

Javier Hernandez ka kërkuar që të largohet nga West Ham United gjatë këtij afati kalimtar, raporton Express.

Meksikani ka vetëm disa muaj që është transferuar në West Ham dhe tani kërkesa për tu  larguar nga klubi ka vënë në probleme serioze klubin pasi që edhe sulmuesi tjetër Andy Carroll është i dëmtuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here