„Guardian“: Mourinho niset drejt Kroatit!

Mourinho dëshiron përforcim të ri.

Pasi e vazhdoi kontratën me Manchesterin, Mourinho është hedhur në kërkim të transferimeve të reja.

Sipas të përditshmes “The Guardian”, Mourinho është i interesuar rreth Mateo Kovacic i cili nuk po fiton shumë hapsira te Reali.

Sipas “Guardian” edhe kroati po mendon rreth mundësisë së largimit dhe është në kërkim të ndonjë klubi ku do të fitonte më shumë minuta.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here