Manchester City hap xhepat për Hazard!

Manchester City janë gati që të ofrojnë një shumë prej 150 milionë eurosh për yllin e Chelsea Eden Hazard, sipas Sunday Mirror.

Belgu aktualisht ka një kontratë me londinezët dhe gjatë verës City duhet të mposhtë konkurencën e Real Madrid.

Edhe pse për Alexis Sanchez nuk ishin të gatshëm të jepnin shumë para tani Manchester City mendojnë se Eden Hazard është një lojtar klasi dhe ja vlen investimi në këtë lojtar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here