Antetokounmpo kërcen basketbollistin, për koshin e vitit (VIDEO)

0

Lideri i Milwaukee Bucks, Antetokonmpo ka bërë një kërcim fantastik për ta shënuar koshin e vitit.

Në vazdhim mund ta shikoni kërcimin fantastik të Giannis i cili ndeshjen e mbaroi me 23 pikë dhe 6-të asistime.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here