Lewandowski dëshiron kalimin në Real Madrid!

Sulmusi i Bayern Munchen Robert Lewandowski ka flirtuar gjatë janarit me skuadrën kampione të Europës Real Madrid, raporton Marca.

Përfaqësuesi i kombëtares polake mesa duket po e ëndërron për një kalim në Santiago Bernabeu prej një kohe të gjatë dhe i ka thënë agjentit të tij Cezary Kucharski të bëjë një afrim tek madrilenët gjatë afatit tjetër kalimtar.

Lewandowski nuk ka ndonjë synim që të zgjasë kontratën me Bayern Munchen dhe po synon një kalim tek “Los Blancos“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here