Luke Shaw pranë një marrëveshje të re me Manchester United!

Lojtari i Manchester United Luke Shaw duket se është pranë nënshkrimit të një marrëveshje të re me “Djajtë e Kuq” pasi Mourinho mund të llogarisë në shërbimet e lojtarit, shkruan the Mirror.

Mourinho e ka futur më në fund Shaw në formacionin e 2018 pas shumë kritikave që kishte marrë kohëve të fundit dhe në pjesën e parë të sezonit ishte jashtë formacionit të Mourinhos.

Por Luke Shaw i është përgjigjur kritikave me një formë tepër të lartë dhe tani është gati për një kontratë të re para se të përfundojë sezoni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here