Arsenal po gjurmon Zivkovic!

Arsenal ka filluar të shtojë interesimin për anësorin e Benficës Andrija Zivkovic ku në ndeshjen e fundjavës mes Benficës dhe Portimonense në stadium ishte prezent edhe agjenti i Arsenalit, raporton Record.

21 vjeçari, përfaqësues i kombëtares serbe po vëzhgohet disa herë nga Arsenali por “topçinjtë” e Londrës për të siguruar kartonin e lojtarit duhet të përballen me konkurencën e ashpër të Manchester United.

Mirëpo Arsenal në këtë garë duket se është një hap para “Djajve të Kuq” për shkak të interesimit më të madh që po tregon për talentin serb.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here