Ronaldo kërkon përkrahjen nga tifozët kundër PSG (VIDEO)

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka bërë një video speciale për fansat e Realit për përkrahjen e tyre në ndeshjen e sontshme kundër PSG.

Ndeshjet në Ligën e Kampionëve janë më të rëndësishme për Realin, pasiqë real ka humbur gjasat për fitimin e kampionatit.

“Të mërkurën kemi një lojë të rëndësishme kundër një skuadre të shkëlqyeshme. Unë dhe bashkëlojtarët e mi ju lusim që të na përkrahni pa rezerva ashtu si gjithmonë. Së bashku do të jemi më të fortë. Hala Madrid”, porositi Ronaldo.

Edhe Bale ju bashkua thirrjes: “Ju presim të mërkurën që ta shkruajmë historinë së bashku”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here