Mourinho dhe Pochettino në listë të dëshirave të PSG!

Jose Mourinho dhe Mauricio Pochettino janë në listë për të zëvëndësuar trajnerin aktual të PSG Unai Emery, raporton Mirror.

Unai Emery është nën presion pas humbjes 3-1 në 1/16 e Champions League kundër kampionëve aktual të Real Madrid.

Në qoftë se Emery nuk arrin që të kualifikojë skuadrën e PSG në çerek finale atëherë drejtuesit e PSG do të fillojnë që të lëvizin në merkato ku objektiv kryesorë do të jenë Mauricio Pochettino, Jose Mourinho dhe ish trajneri i Barcelonës Luis Enrique.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here