Liverpool po vëzhgon talentin e Lyon!

Liverpool po dëshiron që të firmosë me Mohamed Bahlouli nga Lyon gjatë kësaj vere, sipas France Football.

17 vjeçari ka luajtur për kombëtaren franceze U-19 dhe ka tërhequr vëmendje nga e gjithë Europa me aftësitë e tij për të shënuar gola.

Megjithatë njerëzit e Jurgen Klopp janë duke e udhëhequr garën për të siguruar shërbimet e talentit 17 vjeçar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here