FOTO: Roma njeh kundërshtarin e saj në Champions League!?

Në faqen zyrtare të Romës kishte një publikim interesant dhe mund të dyshojmë se bëhet fjalë pë kurdisje të shortit në Ligën e Kampionëve.

Roma do të luajë në gjysmë finalen e Ligës së Kampionëve pasiqë e eleminoi Barcelonën.

Në faqen zyrtare të Romës u paraqit opcion për blerjen e biletave kundër skuadrës së Liverpoolit. Sipas fotos që është bërë publike, Roma i ka ofruar tifozëve opcion që ta blejnë biletën për ndeshjen kundër Genoas me 18 prill dhe pastaj për ndeshjen kundër Liverpool.

Ky opcion qëndroi në faqen e Romës për disa minuta dhe u fshi.

Shorti i Ligës së Kampionëve do të zhvillohet sot me fillim prej orës 1300 dhe mbetet ta shohim se a bëhet fjalë për ndonjë kurdisje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here