Nantes largon Ranieri, priten ta zavendësojnë kto dy legjenda

Claudio Ranieri nuk do të jetë më trajneri i Nantes për sezonin e ardhshëm. Të dyja palët janë ndarë me marrëveshje të plotë. 

Por cili do të jetë trajneri i ri? Sipas “France Football” në sezonin e ardhshëm Nantes do të drejtohet nga Jurgen Klinsmann. Kandidatët tjerë janë Jocelyn Gourvennec, ish-Bordeaux, dhe Gerard Lopez, ish-Barcelona “B”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here