VIDEO: Ramos e lëndoi me qëllim Salah – reagimi i tij e dëshmon këtë!

Mohamed Salah është lënduar në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve dhe është detyruar ta braktisë ndeshjen në minutën e 30-të.

Salah u lëndua pas duelit me kapitenin e Realit, Sergio Ramos.

Në fillim dyshohej se Ramos e bëri me qëllim ndërhyrjen, kurse tani mund ta themi këtë me siguri.

Reagimi i Ramosit kur Salah po largohej nga fusha tregon shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here