Një duel jo i zakonshëm në Roland Garos: E pëson mbledhësi i topave

Sot në Roland Garos pamë një skenë jo të zakonshme ku protagonist ishte teniseri boshnjak, Damir Dzumhur.

Dzumhur ishte duke u përballur me Zverev por gjatë ndeshjes u përplas me mbledhësin e topave dhe e nokautoi atë.

Për fat të mirë djaloshi arriti të ngritej në këmbë… Shikojeni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here