Lamtumirë Cavaliers, LeBron James zgjedh ekipin e ri?

CLEVELAND, OH - NOVEMBER 01: LeBron James #23 of the Cleveland Cavaliers reacts to a non foul call while playing the Indiana Pacers at Quicken Loans Arena on November 1, 2017 in Cleveland, Ohio. Indiana won the game 124-107. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Gregory Shamus/Getty Images)

LeBron James do të vendosë në ditët në vijim për të ardhmen e tij, duke i dhënë prioritet familjes.

asi mbylli plot zhgënjim serinë e finales së madhe me Golden State Warriors, duke humbur katër përballje radhazi, James tashmë është “free agent”, pra lojtar i lirë, dhe do të dëgjojë me shumë kujdes të gjitha ofertat.

Regjistrimi i djalit të tij të madh, Bonny, në “Sierra Canyon High School” të Los Angelesit të çon në një përfundim: Një nga lojtarët më të mëdhenj që ka njohur historia e NBA do të jetë pjesë e Los Angeles Lakers.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here