Nëse do të ndodh kjo, Vidal do të transferohet në Inter

“Nerazzurrët” janë duke studiuar mundësinë e blerjes së yllit kilian, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Inter ka shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit të Bayern Munichut, Arturo Vidal.

Mediat italiane raportojnë se “Nerazzurrët” janë duke studiuar mundësinë e blerjes së yllit kilian, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Inter synon ta shesë mesfushorin Joao Mario, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, me paratë nga shitja e portugezit ta rikthejë Vidalin në Serie A.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here