Pjanicit jep përgjigjen përfundimtare për Chelseat

‘Calciomercato’ raporton se Pjanic ka refuzuar ofertën e Chelsea, duke mos aprovuar një transferim në ‘Stamford Bridge’.

Miralem Pjanic nuk dëshiron të largohet nga Juventusi.

Mesfushori boshnjak këtë verë është kërkuar nga shumë skuadra si Manchester City, Barcelona, PSG dhe së fundi Chelea, që dukej më insistuese.

‘Calciomercato’ raporton se Pjanic ka refuzuar ofertën e Chelsea, duke mos aprovuar një transferim në ‘Stamford Bridge’.

Pjanic ka bërë të ditur se dëshiron të qëndrojë te Juventusi, që pas transferimit të Ronaldos ka rritur apetitet për të triumfuar në Ligën e Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here