Messi i jashtëzakonshëm edhe jashtë fushe (VIDEO)

Lionel Messi është i njohur si një njeri i përulur në fushën e blertë të futbollit, por ai ka treguar se është i atillë edhe në jetën personale.

Një video e publikuar me rrjetet sociale, ku ylli argjentinas shihet teksa mban në krahë djalin e vogël të mesfushorit meksikan të Real Betis, Andres Guardado. Messi iu afrua djaloshit e mori në krahë dhe gjithashtu shkrepi një foto me të. Bashkëshortja e futbollisti meksikan ndau videon në profilin e saj në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here