Te Bayerni e dijnë si do ta fitojnë Ligën e Kampionëve – do ta kopjojnë Real Madridin

Karl-Heinz Rummenigge ka folur rreth objektivave të Bayernit të Munichut.

Drejtuesi i Bavarezëve ka zbuluar se çfarë politike do të përdorë Bayerni.

:PSG dhe Manchester United janë klube që shpenzojnë shifra të mëdha, për dallim nga Reali që e ndërroi politikën e transferimeve viteve të fundit. Kjo është një dëshmi që nuk është e domosdoshme të shpenzoni shumë për ta fituar Ligën e Kampionëve. Ky është qëllimi ynë. Liga e Kampionëve është objektivi, do ta fitojmë herët a vonë”, ka deklaruar Rummenigge.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here