Milani nuk mjaftohet me Milinkovic: Rosonerët nisen drejt dy super lojtarëve

Mediat italiane kanë publikuar lajme interesante rreth Milanit.

Milani dëshiron rikthimin në Ligën e Kampionëve.

Rosonerët transferuan Higuainin dhe Caldaran dhe tani dëshirojnë transferimin e yllit të Lazios, Milinkovic Savic.

Por nga Italia kanë ardhur lajme të reja rreth Milanit. Milani po përgatit dy transferime të mëdha në mesfushë.

Bëhet fjalë për Adrien Rabiot dhe Mateo Kovacic. Shuma për Rabiot pritet që të jetë rreth 40 milionë euro, ndërsa për Kovacic nuk dihen ende detajet.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here