Modric është larguar nga qendra sportive një orë më herët! (FOTO)

Modric është paraqitur sot në qendrën sportive të Realit, por është larguar një orë më herët nga stërvitja.

Kroati është fotografuar duke u larguar nga qendra sportive dhe sipas të gjitha gjasave do të takohet me Perez.

Perez para disa ditësh deklaroi se skuadra që dëshiron të paguajë 750 milionë euro, por Modric ka një marrëveshje me Perezin si ajo e Ronaldos.

Në rast se kroati dëshiron largimin, atëherë Perez do ta lirojë atë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here