Napoli gati ofertën për Migniolet

Mignolet transferohet te super-ekipi i Series A.

Napoli ka gati një transferim interesant nga Premierliga.

Italianët kërkojnë portierin e Liverpoolit, Simon Mignolet.

Sipas “Daily Mail”, Napoli ka gati ofertën për Mignolet.

Ky i fundit ka përfunduar si portieri i tretë i Liverpoolit, pas Alisson dhe Karius.

Kësisoj, edhe portieri pëlqen kalimin në Serie A.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here