Në Itali po ndryshon gjithçka: Prezantohet llogoja e re (VIDEO)

Sezoni i ri i Serie A po afron dhe duket se do jetë një sezon interesant.

Klubet e kreut janë përforcuar për ti dhënë fund dominimit të Juventusit, ndërsa Zonja e Vjetër e transferoi, Cristiano Ronaldon.

Në këtë sezon të ri do ti kushtohet më shumë vëmendje marketingut me qëllim që Serie A të rikthehet në majë.

Në sezonin e ri Serie A do të ketë logo të re. Sponzori gjeneral mbetet i njejti por logoja ka ndryshime të mëdha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here