Neville ka humbur bastin me Carragher dhe tani do ta vesh fanellën e Liverpoolit (VIDEO)

Legjendat e Liverpoolit dhe Manchester Unitedit, Carragher dhe Neville po funkcionojnë mjaftë mirë bashk si komentatorë dhe kanë vendosur edhe një bast ndërmjet vete.

Carragher i ka pritur penalltinë Neville dhe tani Nevile do ta vesh fanellën e Liverpoolit me numrin 23.

Fanellën me numrin 23 e Carragher e ka mbajtur vite të tëra te Liverpooli, ndërsa numrin 23 tani e mbartë Shaqiri.

Gary Nev vs Jamie Carragher

Jamie Carragher is loving this! Gary Neville has to wear a Liverpool shirt with Shaqiri on the back at some point this season after losing a bet ??

Gepostet von Soccer AM am Mittwoch, 8. August 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here