Dy top-formacionet e Barçës

Skuadra (përbërja) e Barcelonës për sezonin e ri futbollistik duket shumë e mirë. Trajneri Ernesto Vallverde ka në dispozicion elementë me shumë kualitet në rolë të ndryshme, teksa loja e katalanasve do të vijojë të ketë si pikë referimi Leo Messin.

Kuptohet, mbetet ende për t’u mbushur boshllëku që ka lënë në “kullën e regjisë” largimi i Andres Iniesta, por me ardhjen e Arturo Vidal do të ketë më shumë muskuj dhe energji ky repart. Spanjollja “AS” ka formuluar përmes kësaj videoje dy top-formacionet blaugrana, të cilët kanë në horizont vetëm një objektiv fiks: të fitojnë Ligën e Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here