Pogba mesazh drejt Barcelonës?

Francezi duket se e mendon largimin nga “Old Trafford”.

Paul Pogba nuk është i lumtur te Manchester United.

I pyetur pas ndeshjes ndaj Leicesterit, ai iu tha gazetarëve se ka disa gjëra që s’mund t’i thotë, përndryshe do të dënohet.

“Ka gjëra që mund t’i them dhe ka gjëra që s’mund t’i them, përndryshe do të dënohem”, deklaroi Pogba.

“Kur njerëzit të besojnë, ti je më i qetë në kokën tënde dhe më pas është më e lehtë”.

“Unë gjithmonë do të jap më të mirën për tifozët dhe shokët e skuadrës, çfarëdo që të ndodhë”, shtoi ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here