Casemiro ka një mesazh për Ronaldon

Casemiro ka një këshillë për ekipin e Real Madridit.

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro ka këshilluar ekipin ta harrojë Cristiano Ronaldon.

“Los Blancos” janë mposhtur nga Atletico Madrid në Superkupën e Evropës me rezultat 2:4.

Shumëkush ka përmendur largimin e Ronaldos si arsyen e humbjes së Real Madridit.

Por, Casemiro ka ftuar ekipin ta harrojë sulmuesin portugez.

“Duhet ta harrojmë Cristiano Ronaldon dhe të vazhdojmë përpara”, u shpreh ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here