PSG transferon mbrojtës nga Bundesliga?

PSG deri në përfundimin e merkatos dëshiron transferimin e një mbrojtësi të majtë.

Parizienët janë shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Bayer Leverkusen, Wendell.

Braziliani ka arritur akord me PSG dhe mbetet të arrihet marrëveshja mes dy klubeve. Farmaceutikët për kartonin e Wendell kanë kërkuar 30 milionë euro.

Merkatoja e verës në Gjermani dhe Francë është e hapur deri më 31 gusht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here