Formacionet zyrtare: Lazio-Napoli

Lazio dhe Napoli do të jetë derbi i gjiros së parë në Serie A.

Formacioni zyrtarë i Lazios:

Formacioni zyrtarë i Napolit:

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here