Kaka zbulon lojtarin favorit për Topin e Artë

Ish lojtari i Milanit dhe Real Madridit, Kaka, ka një lojtarë të preferuar për fitimin e Topit të Artë.

Braziliani mendon se Luka Modric është ai që mund ta fitojë Topin e Artë.

“Modric pas vetes ka rezultate impresive. Ai e fitoi Ligën e Kampionëve me Real Madridin dhe arriti në finalen e Botërorit me Kroacinë. Ai është një njeri që dhuron spektakël”, ka deklaruar Kaka.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here