Formacionet zyrtare: Napoli-Milan

Napoli dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Rossonerët janë mysafirë të napolitanëve në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë të kampionatit italian, e cila zhvillohet në San Paolo nga 20:30.

Napoli:

Milan:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here