Formacionet zyrtare: Inter-Torino

Interi dhe Torino do të përballen në gjiron e dytë të Serie A.

Neroaxurët e filluan keq sezonin e ri, duke pësuar humbje nga Sassuolo në gjiron e parë, ndërsa Torino nga ana tjetër gjithashtu u mposht nga Roma në ndeshjen hapësë të Serie A.

Inter:

Torino: Sirigu; Izzo, Nkoulou, Moretti; De Silvestri, Meite, Rincon, Soriano, Ansaldi; Falque, Belotti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here