Gennaro Gattuso godet me shuplakë futbollistin e ri, pasiqë ai po mbante fanellën e Barcelonës (VIDEO)

Gennaro Gattuso njihej si njëri nga lojtarët me temperament të lartë dhe duket se temperamenti i tij nuk ka ndryshuar edhe pse tani ai është trainer.

Gjatë përgatitjeve në SHBA, pas ndeshjes miqësore kur Milani mposhti Barcelonën, Gattuso ka goditur me shuplakë 17-vjeçarin, Gabriele Bellodi, pasiqë ai po mbante në dorë fanellën e Barcelonës.

http://www.sportbible.com/football/news-reactions-take-a-bow-gennaro-gattuso-slaps-youth-player-for-holding-barcelona-shirt-20180827

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here