Ky është ekipi i Milinkovic-Savic për sezonin e ri

Sergej Milinkovic-Savic nuk do të largohet nga Lazio.

Mjaftuan disa zëra të merkatos për të rikthyer ankthin te tifozët rreth të ardhmes së Sergej Milinkovic-Savic.

Për fantazistin serb u raportua për një takim me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe për mundësinë e transferimit këto ditë në Francë, por agjenti i lojtarit i jep fund lajmeve të tilla.

Mateja Kezman siguroi se bëhet fjalë për lajmeve të pabaza për Milinkovic-Savic, duke garantuar se nuk ka patur asnjë takim apo bisedime për talentin serb, çka konfirmon 100% qëndrimin e 23-vjeçar te Lazio edhe këtë sezon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here