E patë se çfarë i bëri Ramosi Salahut gjatë hedhjes së shortit? (FOTO)

A ju kujtohet dueli mes Ramosit dhe Salahut në finalen e Ligës së Kampionëve.

Salah u detyrua ta braktiste ndeshjen, pas ndërhyrjes së ashpërt nga Ramos.

Në natën e sontme gjatë hedhjes së shortit, Ramos dhe Salah u takuan përsëri.

Çfarë ndodhi?

Ramosi e preku Salah pikërisht në shpatullën e tij dhe ky veprim është cilësuar si provokim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here