Barcelona ka gjetur zëndësuesin e Suarez në Serie A: Ai cilësohet si ‘Lewandowski i ri’

Barcelona është duke e ndjekur me vëmendje qendër sulmuesin e Genoa,  Krzysztof Piatek.

23-vjeçari ka shënuar 7 gola në tre ndeshje të luajtura në sezonin aktual të Serie A.

Piatek cilësohet si Lewandowski i ri dhe Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Luis Suarez.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here