Inter – Tottenham, rekord shitjesh të biletave

Inter është plot me entuziazëm për rikthimin në Ligën e Kampionëve.

Tifozët e Interit kanë blerë më tepër se 60 mijë bileta për ndeshjen ndaj Tottenhamit në Giuseppe Meazza.

“Nerazzurrët” janë rikthyer në Ligën e Kampionëve pas një mungese disavjeçare.

Dhe, objektivi i arritur ka ngjallur entuziazmin te tifozët që janë rreshtuar në mbështetje të ekipit për duelet e radhës të vështira në Ligën e Kampionëve ku gjenden në grup me Tottenhamin, Barcelonën dhe PSV Eindhoven.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here