Pas Liverpoolit edhe Milani futet në garë për yllin e PSG

Milan është skuadra e fundit që është futur në garën për mesfushorin e PSG, Adrien Rabiot.

Sipas Corriero dello Sport, Rosonerët dëshirojnë fitimin e titullit në Serie A dhe Rabiot është njëri nga shënjestrat kryesore për përforcimin e skuadrës.

Në garë për Rabiot është edhe Barcelona me Liverpoolin, por drejtori i Milanit Leonardo është i bindur se francezi do të transferohet në San Siro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here