Transferime| Barcelona ka kontaktuar me Pogba

Katalanasit kanë kontaktuar me Pogba.

Sipas El Mundo Deportivo, Barcelona ka pasur bisedime direkte me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Blaugranët e dëshirojnë me çdo kusht francezin në Camp Nou dhe shpresojnë për realizimin e transferimit të tij gjatë merkatos së janarit.

Pogba nga ana tjetër ka deklaruar se do të dëshironte të luante përkrah Messit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here