Shaw flet pas dëmtimit të rëndë që e pësoi mbrëmë

Takimi ishte i vlefshëm për Ligën e Kombeve.

Pas një përplasje me Carvahal u krijua panik për gjendjen e tij dhe ai u largua me shpejtësi me barela.

Shaw është nga ata futbollistë pa fat, pasi 3 vite më parë ai theu këmbën dhe në një intervistë zbuloi se mjeku i kishte treguar më vonë se mund t’i prisnin këmbën.

Vetë Shaw i ka qetësuar të gjithë.

“Ju falenderoj për dashurinë dhe mbështetjen, jam mirë, në duar të sigurta. Jam një luftëtar dhe do të rikthehem shpejt”, shkruajti Shaw në “Twitter”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here