BOMBË NGA SPANJA: Neymar dëshiron rikthimin te Barcelona

Neymar u bë futbollisti më i shtrenjtë në botë, kur u transferua nga Barcelona te PSG për shifrën e 222 miliona eurove.

Mirëpo braziliani nuk është i kënaqur në Paris dhe dëshiron rikthimin te Barcelona.

Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja spanjolle, Don Balon e cila shkruan se Neymar shpreson që verën e ardhshme të rikthehet në Camp Nou.

Mbetet për tu parë vendimi i kryesisë së Barcelonës, mirëpo rikthimi i tij është një mision pothuajse i pamundshëm.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here