Pogba – Dybala një shkëmbim që pritet të ndodhë

Paul Pogba dhe Paulo Dybala nuk po kalojnë në momentet më të mira me skuadrat e tyre përkatëse.

Francezi gjatë tërë afatit kalimtarë shfaqi dëshirën të largohej nga “Old Trafford”, me klubin në anën tjetër që nuk lejonte largimin e tij.

Dybala në anën tjetër duket se ka humbur vendin startues në formacionin e Allegrit, duke mos u aktivizuar nga fillimi në dy ndeshjet e fundit, për tu inkuadruar si zëvendësues në minutat e fundit.

Sipas “Calciomercato”, klubi anglez së fundmi po shqyrton mundësin e shkëmbimit Pogba – Dybala.

Kjo do të ishte “bomba” e merkatos dhe një nga shkëmbimet më të mëdha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here