SHOK NË MADRID: Një tjetër yll drejt largimit

Raphael Varane dhe Real Madridi po përgatiten për ndarjen e tyre në fund të këtij sezoni, shkruan Diario Gol.

Francezi sipas të gjitha gjasave do të transferohet te Manchester United.

Jose Mourinho e admiron lojën e Varane që nga koha te Reali dhe është i gatshëm të ofrojë gjithçka për shërbimet e francezit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here