Van der Sar rikthehet te Manchester United?

Ditëve të fundit kanë filluar spekulimet se ish-portieri i Manchester United, Van der Sar do të rikthet në Old Trafford, por kësaj rradhe në postin e drejtorit.

Holandezi ka demantuar zërat për rikthimin e tij te Manchester United.

Djajtë e Kuq janë në kërkim të një drejtori të ri sportiv, pas merkatos së dështuar verore.

Megjithatë Van der Sar është shprehur se është i lumtur te Ajaxi dhe se rikthimi i tij në Old Trafford është pa sens.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here